
Daytraden is een marktspel op de beurs waar bij je op de bewegelijkheid van de koers telkens kleine trades maakt. Een daytrader probeert op dezelfde dag aandelen te kopen én te verkopen. Lees verder
Humor en een borrel
Rob Wessels (86) is transparant en laat niet alleen zijn winsten, maar ook zijn verliezen zien. Hij is een vrijdenker en brengt de cursus met passie, een dosis humor en een flinke borrel. Zijn cursisten verwent hij met lekker eten en drinken terwijl hij live geld uit de beurs hengelt. Wat levert het op? De cursus Daytraden gaat over de manier waarop u geld uit de markt kunt halen.
€100 tot €1.000 per dag is mogelijk, afhankelijk van uw kapitaal, risicoprofiel en praktijkervaring. Benodigd kapitaal Het handelssysteem is toepasbaar voor grote en kleine zakenportefeuilles. Of u nu €50.000 of een miljoen ter beschikking hebt, de regels van het handelsplan zijn hetzelfde. De meeste handelaars zitten tussen de €50.000 en €1.000.000 om met topkwaliteit producten te kunnen daytraden. Als u eerst eens heel voorzichtig wilt pootjebaden kunt u bijvoorbeeld beginnen met de helft.
Ervaring niet vereist
U hoeft geen ervaring met aandelen, opties of futures te hebben om het vak te leren. Het belangrijkste is dat u een handelaarstype bent, een echte handelsgeest hebt en gedisciplineerd kunt werken, maar daytraden moet je oefenen! Niemand kan goed fietsen zonder eerst te oefenen. Zo is het ook met daytraden. Lees verder
20 Cursus-voordelen
Daytrading is te leren
Daytrading is het kopen en verkopen van effecten op de beurs om tijdens de handelsdag te profiteren van prijsfluctuaties. Opbrengsten van €100 tot €1.000 per dag zijn mogelijk, afhankelijk van uw kapitaal, risicoprofiel en praktijkervaring.
Van daytrading heb ik mijn vak gemaakt en geef al 25 jaar cursussen om het ook u te leren. Ik werk volgens een beproefde methode die klinkt als een klok.
De passie van Rob
Rob (86) kun je het beste omschrijven als een streetwise psycholoog met veel zelfkennis. Hij brengt de cursus met passie, een dosis humor en een flinke borrel. Hij presenteert bevlogen, gedreven, vurig en vol enthousiasme. Hij is heel oplettend, ziet snel of iemand een vraag heeft of hulp nodig heeft van zijn jongens. Zijn cursisten verwent hij met lekker eten en drinken terwijl hij live geld uit de beurs hengelt.
Past Daytraden bij u?
Indien u eerst eens wilt zien hoe het daytraden in z’n werk gaat, kunt u de kleine groepscursus van €675,- nemen. Zo ziet u op de cursusdag hoe wij live handelen en kunt u daarna nog zes weken ’s morgens online meekijken hoe wij live handelen. Dan weet u in ieder geval of deze vorm van daytraden bij uw persoonlijkheid past.
Reacties cursisten
Leuke afwisseling
De afwisseling tussen luisteren in de zaal en zelf oefenen maakt het leuk en leerzaam.
Naar de sportschool
In 8 minuten +€ 95. Daarna laptop dicht en naar de sportschool.

Blij verrast
Mijn partner dacht dat ik dit nooit zou volhouden. Nu is ze blij verrast dat ik er zo enthousiast over ben.
Weer veel geleerd
Elke sessie brengt iets nieuws. Vandaag vooral geleerd om niet te snel uit te stappen.
Té gretige trader
Ik wilde per se nog één trade extra doen. Resultaat: het halve winstje van de ochtend weggegeven. Moraal: stoppen is óók een vak.

Heldere dag
Door jullie uitleg snapte ik eindelijk wat ik fout deed.
Nieuwe laptop
Dankzij de winst heb ik een nieuwe laptop kunnen kopen. En dat voelt dubbel goed: plezier én rendement.
Dubbele espresso
Vanmorgen om 07:45 al achter de knoppen, dubbele espresso erbij. Binnen een halfuur klaar: + € 220. Daarna de rest van de dag lekker vrij.
Inleg van € 20.000
Het gaat goed! Met een inleg van 20.000 euro pak ik tussen de 100 en 300 euro winst per dag. Alleen het overnight gaan heeft me in totaal 200 euro gekost. Mijn motto: gewoon door blijven handelen, want zonder actie geen resultaat. En vooral: nooit in paniek raken!
Klikken en cashen
Geen grafieken, geen gedoe. Gewoon klikken en cashen.
30% en tellen maar
Na zes weken heb ik al een rendement van ruim 30% te pakken met mijn live account.

Dagelijks cashen
Gaat goed hier. Ik maak tussen de 100 en 300 winst per dag, op een inleg van 20.000.
Robot op zak
De robot is en blijft een fantastische tool, zeker in combi met de app op de telefoon.
Langs de afgrond
In het begin veel fout gedaan. Terugkijkend heb ik daar veel van geleerd. Op dit moment gaat het lekker en heb ik al dik 60% winst op mijn kapitaal gemaakt.
Lekker fris
De opfriscursus is daadwerkelijk opfrissend.

Breukelen
Met veel plezier de cursus in Breukelen gevolgd en daarna de ochtendsessies. Zeer leerzaam en onderhoudend.

Direct contact.
Aarzel niet om te bellen of te mailen voor een kennismakingsgesprek.
Robbin of Adam staan u graag te woord!
Telefoon:
010 519 21 15
Email: info@robwessels.nl
Delftse Poort • Weena 505 • 3013 AL Rotterdam • (0031) 010 519 21 15 • info@robwessels.nl
Kvk 70254540 • BTW-nummer NL8582.17.272.B01
Algemene voorwaarden cursus • Algemene voorwaarden handelsrobot • Privacy policy
Disclaimer: Daytraden brengt risico’s met zich mee.
U kunt snel veel winst boeken, maar net zo snel veel verlies leiden.
De informatie op deze website is uitsluitend bedoeld voor educatieve doeleinden
en vormt geen individueel beleggingsadvies.
Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Copyrights © 1999-2024. Alle Rechten onder voorbehoud.