Groepscursus
Rob Wessels (85) is transparant en laat niet alleen zijn winsten, maar ook zijn verliezen zien. Hij is een vrijdenker en brengt de cursus met passie, een dosis humor en een flinke borrel. Zijn cursisten verwent hij met lekker eten en drinken terwijl hij live geld uit de beurs hengelt.
Tijdens de cursus wordt hij ondersteund door twee geweldige medewerkers, Robbin en Adam. Ze zijn inmiddels professionele traders van zijn handelssysteem. Adam is al 13 jaar bij hem in dienst en Robbin alweer bijna 11 jaar. Zij zijn niet alleen zijn assistenten, maar zorgen ook goed voor hem persoonlijk. Rob is inmiddels 85 jaar en wordt een dagje ouder. Het zijn ervaren traders die cursisten niet alleen tijdens de cursusdag, maar ook daarna op een persoonlijke manier begeleiden.
Privé-cursus – Exclusieve één-op-één training
Wilt u écht serieus starten met daytraden? Dan is een privé-cursus de meest persoonlijke en doelgerichte manier om snel resultaat te boeken.
Onder leiding van Rob Wessels werkt u in een intensieve ochtend (07:30 – ca. 12:00) aan een helder plan en krijgt u alle persoonlijke begeleiding die nodig is om zelfstandig en met vertrouwen te kunnen traden. Rob is sinds 1997 actief op de financiële markten en staat bekend om zijn nuchtere inzichten, praktische aanpak en natuurlijk zijn dosis humor. En wie Rob kent, weet: een cursusdag mag ook gezellig zijn – inclusief een kleine borrel tussendoor.
Omdat Rob inmiddels 85 jaar is, wordt hij tijdens de cursus ondersteund door zijn collega’s Robbin en Adam. Zo bent u verzekerd van persoonlijke aandacht, actuele kennis en begeleiding op maat.
Tijdens de training oefenen we niet alleen in theorie, maar vooral ook in de praktijk. U kijkt live mee tijdens het traden én oefent direct zelf via een gratis demo-rekening.
De privé-cursus vindt plaats in het Van der Valk hotel in Breukelen of Rotterdam, op een datum die u zelf kiest.
De investering bedraagt € 1.975,- exclusief btw. Dit bedrag geldt voor u alleen, maar u mag kosteloos een vriend, partner of collega meenemen.
Extra voordeel voor privécursisten
Waar groepscursisten 8 weken toegang krijgen tot de dagelijkse ochtendsessies/webinars, profiteert u als privécursist van maar liefst 12 weken toegang. Tijdens deze ochtendsessies kijkt u mee met de actuele handel, hoort u de ervaringen van andere cursisten én kunt u zelf actief meehandelen. Zo combineert u de persoonlijke diepgang van de privécursus met de dynamiek en inspiratie van de groep.
Wat u krijgt bij de privécursus
- Persoonlijke begeleiding van Rob Wessels (85 jaar, sinds 1997 actief in de financiële markten, bekend om zijn humor en gezelligheid)
- Intensieve ochtendtraining (07:15 – ca. 11:30), volledig afgestemd op uw vragen en tempo
- Live traden – meekijken én zelf oefenen via een demo-rekening
- Een helder stappenplan om zelfstandig te traden
- Een cursus op een door u gekozen datum in het Van der Valk hotel Breukelen óf Rotterdam
- Begeleiding door Rob Wessels, met ondersteuning van Robbin en Adam
- 12 weken toegang tot de dagelijkse ochtendsessies – meekijken, ervaringen delen én actief meehandelen
- Direct toepasbare kennis en tools om met vertrouwen aan de slag te gaan
Cursus-programma
07:15 uur
Zaal open. Koffie en thee met vers belegde broodjes.
07:30 uur
Team Wessels stelt zich voor (Rob, Robbin en Adam).
07:40 uur
Uitleg werking robot in een notendop ter voorbereiding van de live handel.
08:00 uur
Robbin en Adam gaan live handelen op de beurs met de DAX 40 Index. Alles is op een groot scherm te volgen. We halen een paar honderd euro uit de markt terwijl u erbij bent. Dit wordt meestal binnen een klein uur gerealiseerd.
09:30 uur
Cursisten stellen zich voor. Transparantie is onze prioriteit: we laten zowel winsten als verliezen zien en delen bewijs van onze handel via rekeningoverzichten.
10:30 uur
Cursisten gaan nu zelf oefenen met de robot (long en short).
Tijdens het oefenen maken we u stapsgewijs vertrouwd met het handelsplan en de gratis handelsrobot zodat u deze direct kunt toepassen. Veiligheid, kostenbeheersing en bedieningsgemak staan daarbij centraal.
Punten die aan bod komen:
- Ga ik long of short?
- Wanneer kopen en verkopen?
- Wanneer stap ik in?
- Wanneer stap ik uit?
- Hoe zet ik een verlies om in winst?
- Hoe bescherm ik mijn kapitaal?
- Hoe reageer ik bij stijging of daling?
- Hoe gebruik ik de handelsrobot?
- Risicobeheersing
- Exit-strategie
Rob is inmiddels 85 jaar en vertrekt op doktersadvies iets eerder. Zijn trouwe medewerkers Robbin en Adam zetten met hun jarenlange kennis en ervaring de cursus voort.
11:30 uur
- Uw persoonlijke handelsplan
- Hoeveel risico wil ik nemen?
- Welke broker en waarom?
- Welke bank en waarom?
- Uitleg online handelssessies
- Hoe open ik een live rekening?
- Enquête
12:30 uur
We vertrekken naar het restaurant voor een warm lopend lunchbuffet en praten nog even na. Hoe en wanneer zien we elkaar terug bij de online handelssessies?
13:00 uur
Einde cursus.
Extra bij de prijs inbegrepen:
Na deze cursusdag kunt u acht weken lang, ’s morgens van 08:00 tot 09:00 uur, live online via Zoom meekijken hoe wij geld uit de markt halen (dit kan ook via uw telefoon). Bovendien krijgt u een gratis opfris-terugkomdag naar keuze in Breukelen.
U bent geïnteresseerd maar u heeft nog enkele vragen? Een kennismakingsgesprek is altijd zinvol.
Aarzel niet om te mailen of te bellen. Wij staan u graag te woord!
Telefoon NL 010 519 21 15 | Email info@robwessels.nl

